Vaše svatba na Osadě Ošíkov

Představte si, jak v naprostém soukromí, obklopeni kouzelnou přírodou, vyslovíte své „ANO“.
Svatba

U nás můžete uspořádat svatbu kdykoliv během roku. Prostory naší stodoly jsou ideální až pro 100 osob. Všechny prostory jsou k dispozici na tři dny.

 S úctou k jedinečnosti každého páru individuálně řešíme i menší svatby a oslavy.

Každá svatba představuje jedinečný zážitek, proto se snažíme dodat vašemu velkému dni tu pravou magii.

Nemusíte nikam přejíždět, máme vše na jednom místě. V areálu můžete pohodlně zaparkovat a ubytovat se v útulných pokojích s vlastní koupelnou. Můžete se pohodlně zabývat přípravou na váš velký okamžik druhý den. Vaše rozhodující ANO může zaznít na rozkvetlé louce, v březovém háji, v lese nebo přímo u nás ve stodole. Slavit můžete i dlouho poté, co vám lišky dají dobrou noc.

SVATBA_2
SVATBA_3

Máme skvěle vybavené zázemí nejen pro catering. Můžete mít tedy vše vlastní – vlastní catering, vlastní nápoje, vlastní výzdobu, kávu i sladký bar. Nechceme nikoho omezovat ve výběru dodavatelů, ale rádi vám nabídneme osvědčené a spolehlivé partnery.

U nás si to krásně užijete. Spolehněte se na nás!

Pro zajištění termínu použijte náš rezervační formulář.
Po obdržení nezávazné rezervace vám zašleme email s podrobnostmi ohledně pronájmu.

Okolí Osady

Zatímco vy se připravujete na váš velký den, hosté mohou prozkoumat okolí Osady. Toto místo je totiž jako stvořené pro objevování méně poznaných a profláknutých míst. 

Tyto jeskyně vynikají mimo velikosti podzemních prostor zejména překrásnou krápníkovou výzdobou, jednou z celkově vůbec nejbohatších v České republice.

Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století.

Rozsáhlé podzemní prostory v devonských vápencích, které se nacházejí převážně pod vrchem Třesín u obce Mladeč v okrese Olomouc v Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví.

Na vrcholu skaliska Zkamenělý zámek u Javoříčka se nacházejí zbytky hradu Branky, který nechal počátkem 14. století postavit Dětřich Špran.

Cimburk je zřícenina hradu zvaného též Trnávka, která se nachází 8 km jihovýchodně od Moravské Třebové na dominantním kopci nad obcí Městečko Trnávka v okrese Svitavy.

Skalnatý vrch nad potokem Špraňkem se dvěma tunelovitými průchozími jeskyněmi s mnoha bočními chodbami – archeologické naleziště z doby kamenné.

Další zajímavosti v okolí

 • Hrádek Lipová (mapa)
 • Hrad Boskovice (mapa)
 • Westernové městečko Boskovice (mapa)
 • Zámek Plumlov (mapa)
 • Lom Březina (mapa)
 • Rozhledna Velký Kosíř (mapa)
 • Lázně Slatinice (mapa)
 • Přírodní park Nectavské údolí (mapa)
 • Národní přírodní rezervace Špraněk (mapa)
 • Národní přírodní památka Třesín (mapa)
 • Přírodní rezervace Terezské údolí (mapa)
 • Muzeum kočárů, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • Hasičské muzeum, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • A spousta dalších

Aktivity

A pro ty, kteří neradi prozkoumávají, máme připravené netradiční aktivity. Objevte dosud nepoznané. 

Speleoterapie v soukromé přírodní jeskyni Ve štole. Vyzkoušejte tuto ojedinělou a velmi učinou metodu léčby alergií a respiračních onemocnění.

Vyzkoušejte sílu a akceleraci buggy Can-Am Maveric X, se kterou se jezdí Rally Dakar. Buggy má výkon 195 koní a vy se v ní svezete na sedadle spolujezdce. Vše se odehrává na autocrosové trati v blízkosti penzionu nebo na trati, kde se odehrávají prestižní závody, jako je mistrovství Evropy a ČR.

Střelba na cíl není jen bezhlavé mačkání spouště. Vyžaduje koncentraci, pevnou ruku, vypilovanou techniku a praxi. Právě při tréninku si ale hobby střelec dokáže skvěle vyčistit hlavu, protože jej plně zaměstnává snaha neminout.

Právě připravujeme.

U nás se rozhodně nudit nebudete ani vy, ani vaši hosté.