Skupinové pobyty

Vítejte ve světě skupinových zážitků spojených s přírodou.
JOGA

V Osadě se spojuje přirozená harmonie okolní přírody s neopakovatelnými okamžiky pro skupiny různých zájmů. Ať už si vybíráte relaxační jógový pobyt, intenzivní sportovní soustředění, dobrodružný školní výlet nebo prostě odpočinkový výlet s přáteli.

Je nám jedno, jestli si zvolíte krátký víkendový pobyt nebo si u nás užijete celý týden.

Harmonie s přírodou

Zelené oázy a lesní chodníky představují naše přírodní scény, kde se mísí vůně čerstvého vzduchu s klidem šumících stromů. Každý krok v našem útočišti je krokem do světa, kde příroda tvoří nejen pozadí, ale stává se aktivním partnerem vašeho pobytu.

jogový pobyt
sportovní soustředění
Schulausflug / Wandertag: Schulklasse wandert im herbstlichen Wald
škola v přírodě
pobyt s přáteli

Ranní cvičení na louce nebo odpolední meditace ve stínu stromů vytvářejí ideální prostředí pro naladění těla a mysli na jedinečné frekvence přírody.

Bez ohledu na to, zda jste tým hledající tréninkový pobyt nebo parta přátel toužící po adrenalinových výzvách, naše prostředí je připraveno na vaše sportovní dobrodružství.

Pro mladé objevitele přinášíme dobrodružnou školu v přírodě, kde učení a radost z objevování spolu tančí v symbióze.

Pro ty, kteří hledají jednoduchý odpočinek s přáteli, poskytujeme útočiště, kde si můžete užít společnost a pohodu.

Sportovní vyžití

ping-pong
kulečník
fotbálek
petanque
badminton

Pro zajištění termínu použijte náš rezervační formulář.
Po obdržení nezávazné rezervace vám zašleme email s podrobnostmi
ohledně pronájmu.

U nás si to krásně užijete. Spolehněte se na nás!

Okolí Osady

Toto místo je stvořené pro objevování méně poznaných a profláknutých míst. Toto je jen ochutnávka v mapách dohledatelných a známých míst. Nic nenahradí pohyb na čerstvém vzduchu.

Tyto jeskyně vynikají mimo velikosti podzemních prostor zejména překrásnou krápníkovou výzdobou, jednou z celkově vůbec nejbohatších v České republice.

Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století.

Rozsáhlé podzemní prostory v devonských vápencích, které se nacházejí převážně pod vrchem Třesín u obce Mladeč v okrese Olomouc v Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví.

Na vrcholu skaliska Zkamenělý zámek u Javoříčka se nacházejí zbytky hradu Branky, který nechal počátkem 14. století postavit Dětřich Špran.

Cimburk je zřícenina hradu zvaného též Trnávka, která se nachází 8 km jihovýchodně od Moravské Třebové na dominantním kopci nad obcí Městečko Trnávka v okrese Svitavy.

Skalnatý vrch nad potokem Špraňkem se dvěma tunelovitými průchozími jeskyněmi s mnoha bočními chodbami – archeologické naleziště z doby kamenné.

Další zajímavosti v okolí

 • Hrádek Lipová (mapa)
 • Hrad Boskovice (mapa)
 • Westernové městečko Boskovice (mapa)
 • Zámek Plumlov (mapa)
 • Lom Březina (mapa)
 • Rozhledna Velký Kosíř (mapa)
 • Lázně Slatinice (mapa)
 • Přírodní park Nectavské údolí (mapa)
 • Národní přírodní rezervace Špraněk (mapa)
 • Národní přírodní památka Třesín (mapa)
 • Přírodní rezervace Terezské údolí (mapa)
 • Muzeum kočárů, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • Hasičské muzeum, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • A spousta dalších

Aktivity

Máme pro vás připravené netradiční aktivity. Objevte dosud nepoznané.

Speleoterapie v soukromé přírodní jeskyni Ve štole. Vyzkoušejte tuto ojedinělou a velmi učinou metodu léčby alergií a respiračních onemocnění.

Vyzkoušejte sílu a akceleraci buggy Can-Am Maveric X, se kterou se jezdí Rally Dakar. Buggy má výkon 195 koní a vy se v ní svezete na sedadle spolujezdce. Vše se odehrává na autocrosové trati v blízkosti penzionu nebo na trati, kde se odehrávají prestižní závody, jako je mistrovství Evropy a ČR.

Střelba na cíl není jen bezhlavé mačkání spouště. Vyžaduje koncentraci, pevnou ruku, vypilovanou techniku a praxi. Právě při tréninku si ale hobby střelec dokáže skvěle vyčistit hlavu, protože jej plně zaměstnává snaha neminout.

Právě připravujeme.

Vydejte se do méně známých míst, kde vaše dobrodružství teprve začíná, protože nic nenahradí radost z objevování nových a nevšedních zážitků.