Máme pro vás připravené netradiční aktivity

O vaší firemní akci u nás se bude mluvit dlouho.
Happy male and female friends in casuals giving high-five after playing with building blocks in forest

Vsaďte na náš stylový interiér, komfortní ubytování, zázemí pro catering, mobilní bar a vybavení na aktivní odpočinek v podobě outdoorových skupinových her a půjčovny kol.

Okolní příroda zklidňuje mysl a doslova nabíjí energií. K našim hostům přistupujeme s respektem a s úsilím vyhovět i netradičním přáním.

Firemní využití areálu

večírky
teambuilding
workshopy
vystoupení
posezení

Pánský klub

Pánský klub je exkluzivním útočištěm pro ty, kteří hledají oázu klidu. Toto vybrané místo nabízí prostor pro diskrétní porady, kde si můžete vychutnat sklenku něčeho dobrého a užívat si společnost bez rušivých vlivů. Je to ideální místo pro večerní posezení, kde se můžete izolovat od každodenního stresu.

Sportovní vyžití

ping-pong
kulečník
fotbálek
petanque
badminton

Netradiční aktivity

Speleoterapie v soukromé přírodní jeskyni Ve štole. Vyzkoušejte tuto ojedinělou a velmi učinou metodu léčby alergií a respiračních onemocnění.

Vyzkoušejte sílu a akceleraci buggy Can-Am Maveric X, se kterou se jezdí Rally Dakar. Buggy má výkon 195 koní a vy se v ní svezete na sedadle spolujezdce. Vše se odehrává na autocrosové trati v blízkosti penzionu nebo na trati, kde se odehrávají prestižní závody, jako je mistrovství Evropy a ČR.

Střelba na cíl není jen bezhlavé mačkání spouště. Vyžaduje koncentraci, pevnou ruku, vypilovanou techniku a praxi. Právě při tréninku si ale hobby střelec dokáže skvěle vyčistit hlavu, protože jej plně zaměstnává snaha neminout.

Právě připravujeme.

Pro zajištění termínu použijte náš rezervační formulář.
Po obdržení nezávazné rezervace vám zašleme email s podrobnostmi
ohledně pronájmu.

U nás si to krásně užijete. Spolehněte se na nás!

Okolí Osady

Toto místo je také stvořené pro objevování méně poznaných a profláknutých míst. Toto je jen ochutnávka v mapách dohledatelných a známých míst.

Tyto jeskyně vynikají mimo velikosti podzemních prostor zejména překrásnou krápníkovou výzdobou, jednou z celkově vůbec nejbohatších v České republice.

Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století.

Rozsáhlé podzemní prostory v devonských vápencích, které se nacházejí převážně pod vrchem Třesín u obce Mladeč v okrese Olomouc v Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví.

Na vrcholu skaliska Zkamenělý zámek u Javoříčka se nacházejí zbytky hradu Branky, který nechal počátkem 14. století postavit Dětřich Špran.

Cimburk je zřícenina hradu zvaného též Trnávka, která se nachází 8 km jihovýchodně od Moravské Třebové na dominantním kopci nad obcí Městečko Trnávka v okrese Svitavy.

Skalnatý vrch nad potokem Špraňkem se dvěma tunelovitými průchozími jeskyněmi s mnoha bočními chodbami – archeologické naleziště z doby kamenné.

Další zajímavosti v okolí

 • Hrádek Lipová (mapa)
 • Hrad Boskovice (mapa)
 • Westernové městečko Boskovice (mapa)
 • Zámek Plumlov (mapa)
 • Lom Březina (mapa)
 • Rozhledna Velký Kosíř (mapa)
 • Lázně Slatinice (mapa)
 • Přírodní park Nectavské údolí (mapa)
 • Národní přírodní rezervace Špraněk (mapa)
 • Národní přírodní památka Třesín (mapa)
 • Přírodní rezervace Terezské údolí (mapa)
 • Muzeum kočárů, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • Hasičské muzeum, Čechy pod Kosířem (mapa)
 • A spousta dalších

Vydejte se do méně známých míst, kde vaše dobrodružství teprve začíná, protože nic nenahradí radost z objevování nových a nevšedních zážitků.